Program Kompas Budowy.

Program Kompas Budowy!

Program Kompas Budowy powstał specjalnie z myślą o rodzinach, które planują budowę własnego domu, bądź są już w trakcie jego realizacji. Jest to już kolejna udoskonalona i uproszczona wersja Programu Ekspert Budowy poprzez który edukujemy i wspieramy naszych klientów.

Program Kompas Budowy
Program Kompas Budowy

Program Kompas Budowy to przewodnik, który pomoże odpowiedzieć na wszelkie nurtujące pytania związane z procesem inwestycyjnym. Adresowany jest do osób, które oczekują fachowych porad w zakresie wyboru rozwiązań budowlanych oraz opieki na budowie. Tych wszystkich, którzy chcą sprawnie budować i komfortowo mieszkać.

Z okazji 20-lecia Ytong w Polsce dla wszystkich uczestników Programu Kompas Budowy XELLA Polska Sp. z o.o. przygotowała niebywałą promocję. Na dobry początek budowy własnego domu dla każdego uczestnika mamy paletę materiałów Ytong lub Silka za jedyną złotówkę*!

Wraz z tym pismem wysłaliśmy do Państwa kupon uprawniający do odbioru startowej palety produktu Ytong lub Silka za 1 zł netto*. Uprzejmie prosimy o odesłanie podpisanej części kuponu w załączonej, zaadresowanej i opłaconej kopercie.

Drugą część kuponu prosimy zostawić u naszego dystrybutora przy składaniu zamówienia.

Będziemy wysyłać do Was cenne wiadomości z przydatną wiedzą związaną z budową Waszego domu. W jednej z pierwszych przekażemy Państwu listę naszych dystrybutorów znajdujących się niedaleko Waszej budowy, gdzie będziecie mogli kupić nasz materiał i przekazać tam otrzymany kupon.

Państwa kupon jest ważny do końca 2016 roku.

Program Kompas Budowy swoje cenne idee przekazuje poprzez swoich Ekspertów Budowy, którym i ja niżej podpisany miałem przyjemność zostać. Jako osoba od wielu lat związana zarówno z budową jak i sprzedażą materiałów budowlanych będę doradzał Państwu w dalszej części naszej współpracy.

Mam nadzieję, że wiele z tych wskazówek przyda się Państwu podczas budowy. Wiele z moich wskazówek przyniesie Państwu oszczędności, a wiele będzie wymagało od Was podjęcia koniecznego wysiłku.

Życzę Państwu ziszczenia marzenia o własnym domu! Program Kompas Budowy ułatwia to zadanie.

Dariusz URBAŚ

Dariusz Urbaś

Ekspert Budowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *